Kabelky pro každou ženu

Kabelky přes rameno, crossbody kabelky, shopper kabelky ... existuje tolik různých stylů kabelek, že je někdy obtížné zjistit, které se hodí pro jaký typ příležitosti ale i typu postavy.


Mnoho žen tedy hledá způsob, jak si správně vybrat kabelku, která bude stylová. Uvidíte, že to je vcelku jednoduché.
Připravili jsme pro vás několik šikovných rad, jak si vybrat správnou kabelku pro vás.


Kabelka by měla mít prostor pro vše důležité. Je proto dobré vybrat si kabelku, která bude mít dostatečný prostor na všechny věci, které potřebujete mít u sebe.


Neváhejte experimentovat. Kromě kožených kabelek jsou na výběr i kabelky z mnoha jiných materiálů. Nezapomeňte si všimnout i podšívky. Musí být odolná a musí mít pevné švy.


Všímejte si detailů. Na detailech záleží! Všimněte si celkové úpravy - zipy, knoflíky ... Musí být také pevné a kvalitní. Pokud se vám zlomí zip, oprava je drahá a komplikovaná.

 

th cross

 

 

Výběr tašky podle příležitosti

Pokud chcete jednoduše změnit svůj outfit, kupte novou kabelku. Existuje několik stylů kabelek, které jsou žádané.

Ideální denní kabelka

Je to kabelka určená na běžné nošení do práce nebo nakupování. Je to praktická taška. Ideálně by měla mít i dostatečné vnitřní členění a vnitřní kapsy. Tento typ kabelky je obvykle větší.

 

Malá taška 

Kabelka ideální na večer a formální příležitosti. Je to menší kabelka, která by se ideálně mohla nosit i podpaží nebo v ruce. Zejména během léta můžete sáhnout i po neonové barvě nebo kabelce s potiskem. 

 

Univerzální kabelka 

Kabelka může mít mnoho faset. Její tvar je klasický, chlopeň na kabelce obsahuje i sponu. Nosí se ve většině případů přes rameno, ale můžete ji nosit i v ruce.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
Doprava zdarma pro všechny objednávky